Дистанційне навчання

Дистанційна форма освіти набуває все більшої актуальності через необхідність забезпечення якісної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації максимальної кількості фахівців по всій території України з використанням мінімальних коштів. Актуальність такої форми навчання очевидна, тому що дозволяє одержувати знання без відриву від основної діяльності.

Причина зростання популярності дистанційного навчання  та активна державна підтримка цієї форми освіти зрозумілі. Адже сучасна освіта повинна мати випереджувальний характер, забезпечувати здійснення освітньої діяльності за технологіями дистанційного навчання, апробацію та впровадження новітніх методик організації навчального процесу за дистанційною формою та технологій дистанційного навчання в освітній процес.

Одним з головних напрямків Центру є розвиток технологій дистанційного навчання, як альтернативи (або доповнення) очній формі навчання, та їх впровадження в навчальний процес.

Як необхідний елемент  інформаційного середовища для організації дистанційного навчання на нашому сайті створено сторінку «Дистанційне навчання»

Центр пропонує наступні дистанційні курси:

 

Методичні рекомендації щодо користування курсами

Електронна бібліотека Центру

 

Для отримання додаткової інформації або консультації з питань курсів необхідно:

  • надіслати листа на адресу Центру donetskcppk@gmail.com
  • або зателефонувати до методиста (062) 334-26-64